Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH
Offline
#
4379
05.08.2011, 15:24
A tak z innej beczki ciekawe ilu kibiców APOEL-u przyjedzie do nas, w Bratysławie było ich podobno około 400
Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga
!
NHwiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHwiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez NHwiernyTS