sergio napisał(a):

Ja powtórzę słowa Kowalczyka że jak z Apoelem nie awansujemy to niech Wisła da sobie już spokój z tą ligą mistrzów!
No lepszej drogi do LM wymarzyć sobie nie moglismy
|
Zgadzam się. Jeśli nie z Cypryjczykami, to z kim? Kopenhaga ma bardzo silną drużynę, BATE gra regularnie w LM, Zagrzeb sprzedaje piłkarzy za grube miliony Euro... Maccabi i APOEL to drużyny w naszym zasięgu i na jedną z nich udało się trafić.