Wyświetl pojedynczy post
dwakroki
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4376
Stary 05.08.2011, 15:19
sergio napisał(a):Wyświetl post
Ja powtórzę słowa Kowalczyka że jak z Apoelem nie awansujemy to niech Wisła da sobie już spokój z tą ligą mistrzów!

No lepszej drogi do LM wymarzyć sobie nie moglismy
Zgadzam się. Jeśli nie z Cypryjczykami, to z kim? Kopenhaga ma bardzo silną drużynę, BATE gra regularnie w LM, Zagrzeb sprzedaje piłkarzy za grube miliony Euro... Maccabi i APOEL to drużyny w naszym zasięgu i na jedną z nich udało się trafić.
Odpowiedz cytując