Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4373
Stary 05.08.2011, 15:14
Getafe jest słabym zespołem , a nie jakimś zespołem z górnej półki a odpadli z nimi

Musimy dać radę. Najlatwiejszy rywal z możliwych
Odpowiedz cytując