Wyświetl pojedynczy post
D@mian
Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4369
Stary 05.08.2011, 15:09
Wypowiem się może trochę na temat pogody panującej na Cyprze, ponieważ pracowałem tam przez 3 miesiące. Temperatura w nocy o tej porze roku nie spada znacznie i waha się w okolicach 30 stopni jeśli są upały (zdarzają się też minimalnie chłodniejsze dni - w nocy 25) ale największą udręką jest niesamowicie wysoka wilgotność powietrza. Powiem szczerze, że ciężko się oddycha przy tej wilgotności, a co dopiero gra w piłkę nożną ale... APOEL to nie Barcelona, czy Real, a warunki są takie same dla obu ekip i bardzo mocno wierzę w to, że Wisła wreszcie awansuje do LM Tego Wam i sobie życzę!
Odpowiedz cytując