Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
Od: 07.2011
Offline
#
4368
05.08.2011, 15:08
Hehe pierwsze, co w tych wynikach rzuca mi się w oczy to Schalke i wynik 1:4
Chimek12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chimek12
Znajdź inne posty napisane przez Chimek12