Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4364
Stary 05.08.2011, 15:01
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj miałem koszmarny sen - Wisła awansowała do Ligi Mistrzów a tam grupa ...

Rubin Kazań
Szachtar Donieck
Oletui Galati (mistrz Rumuni )
Wisłą Kraków

Najgorsze jest to że to wcale jest możliwe - broń cię Panie Boże - jak mamy w końcu awansować do tej Ligi Mistrzów to prosze niech to bedzie naprawdę piękna przygoda z świetnymi znanymi wcałej europie drużynami, a nie meczarnia po europie wschodniej ...

A to moja grupa marzeń:

Arsenal Londyn
FC Valencia
Borrusia Dortmund
Wisła Kraków

WISEŁKO DO BOJU I DO WYMARZONEJ LIGI MISTRZÓW!!!
Niestety ani na Oletui, ani na Borrusie nie możemy trafić w grupie LM
Odpowiedz cytując