Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2216
Stary 05.08.2011, 14:48
Ale jakie te losowania fartowne. Ja .......ę. Przecież to są drużyny do przejścia w dwumeczu. Śląsk i Legia jak się dobrze sprężą i odpowiedniej dozie szczęścia mogą przejść . Zwłaszcza Legia. ....a fartowne to losowanie jak cholera.
Odpowiedz cytując