Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Aloizi
Junior Member
Od: 09.2006
Offline
#
4358
05.08.2011, 14:35
Sosin ocenia naszego rywala w walce o LM
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...61/story.shtml
Aloizi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aloizi
Znajdź inne posty napisane przez Aloizi