Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4357
Stary 05.08.2011, 14:33
Panowie apeluje o jedno, wiadomo ze teoretycznie patrzac realnie i na nasz sklad na mozliwosci itd wyglada to powiedzmy 50/50 (choc na ten moment jak dla mnie moze nawet 65/35 dla nas), wiec NIE ROBMY z tego Apoelu drugiej BARCELONY. Jasne, ze bedzie presja, bo glownie wywieraja ją media, mam tu na mysli brak PL druzyny w LM od 15 lat, ale spokojnie, robmy swoje, PUCHAR UEFA juz mamy zapewniony czyli tam jakies dobre mecze tez na pewno beda, a mysle ze wszystko to co mozemy ugrac EXTRA (awans do LM) bedzie tylko in + dla Wisly. Nie przypalajmy sie ale spokojnie poczekajmy, mamy naprawde dobrze zapowiadajaca sie druzyne i nie robmy z tego APOELU drugiej Barcelony.
Odpowiedz cytując