Slask trafil bardzo dobrze i jesli Wroclawianie sie spreza, to moga Rumunow wyeliminowac. Cale szczescie, ze Lenczyk bedzie mogl zagrac w tym dwumeczu swoja defensywna taktyka...moze z kontr pilkarze Slaska beda strzelac gole, bo przy ataku pozycyjnym zmarnowali tyle setek, ze szok

.
Co do Legii, to tragedii nie ma, choc zespol bardzo silny i lepszy od Turkow. Dla mnie gra ekipy z Warszawy, to dalej niewiadoma. Moze zdarzy sie cud i awansuja? Napewno wstydu nie bedzie, jesli odpadna z taka druzyna.