Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4353
Stary 05.08.2011, 14:25
Szybko i na temat: Jak nie wygrają z APOELEM to z kim, ku*wa mieliby wygrać? Etatowi czarnowidze z tego forum już przed rewanżem z Litexem widzieli pogrom naszych itd. Jak macie tak pisać głupio to nic nie piszcie. Szanse 50%-50% bo tak matematycznie wychodzi. A jak będzie to się okaże w praniu.
Odpowiedz cytując