Szybko i na temat: Jak nie wygrają z APOELEM to z kim, ku*wa mieliby wygrać

? Etatowi czarnowidze z tego forum już przed rewanżem z Litexem widzieli pogrom naszych itd. Jak macie tak pisać głupio to nic nie piszcie. Szanse 50%-50% bo tak matematycznie wychodzi. A jak będzie to się okaże w praniu.