Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4349
Stary 05.08.2011, 14:20
Baala napisał(a):Wyświetl post
Ja to tylko sobie myśle, że jak Melikson w pierwszym meczu zarobi żółtą kartkę, to będzie trgedia.
Melikson nie złapie kartki. On gra zbyt fair.


U siebie dobry wynik to nawet 0:0, Wystarczy wtedy tylko zremisować bramkowo na Cyprze, a w tym sezonie nie mamy problemów ze strzelaniem bramek.
Odpowiedz cytując