Baala napisał(a):

|
Ja to tylko sobie myśle, że jak Melikson w pierwszym meczu zarobi żółtą kartkę, to będzie trgedia.
|
Melikson nie złapie kartki. On gra zbyt fair.
U siebie dobry wynik to nawet 0:0, Wystarczy wtedy tylko zremisować bramkowo na Cyprze, a w tym sezonie nie mamy problemów ze strzelaniem bramek.