Markus napisał(a):

Dzisiejsze losowanie otwiera przed Wisłą zdecydowanie najlepszą i największą w historii szansę na LM. Tak dobry układ może się nieprędko powtórzyć, lub nawet nigdy. Naprawdę, warto zrobić absolutnie wszystko, aby tą szansę wykorzystać. Mamy silny zespół, ale z pewnością nie idealny, w którym nadal jest kilka słabszych punktów. Dlatego gorąco namawiałbym najważniejszą osobę w klubie, Bogusława Cupiała, do pozwolenia naszemu wybitnemu fachowcowi, Valckxowi, na przeprowadzenie jeszcze jednego, a najlepiej dwóch mocnych transferów.
LM jest realna. Warto to zrobić. Cupiała na pewno stać na podobny gest.
|
Zdecydowanie. Mam podobne zdanie. 2 dobre transfery łącznie do 2 mln euro pomogły by nam powtórzyć tegoroczny sukces w przyszłym roku (mistrzostwo + 4. runda el. LM) plus nabić ładnych pare punktów w LE. Nie mówiąc o ewentualnym awansie do LM.