Acima napisał(a):

|
Litex był teoretycznie najsilniejszym rywalem do wylosowania. Teraz najgroźniejsza była Kopenhaga i Dinamo, więc nic dziwnego, że większość jest zadowolona.
|
Tak, ale APOEL jest zdecydowanie rywalem z wyższej półki od Litexu, więc powinna zapanować tutaj ogólna panika i zamęt

Edit:
Oczywiście z losowanie też jestem jak najbardziej zadowolony
