Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4339
Stary 05.08.2011, 13:57
Acima napisał(a):Wyświetl post
Litex był teoretycznie najsilniejszym rywalem do wylosowania. Teraz najgroźniejsza była Kopenhaga i Dinamo, więc nic dziwnego, że większość jest zadowolona.
Tak, ale APOEL jest zdecydowanie rywalem z wyższej półki od Litexu, więc powinna zapanować tutaj ogólna panika i zamęt

Edit:

Oczywiście z losowanie też jestem jak najbardziej zadowolony
Odpowiedz cytując