Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50675
Stary 05.08.2011, 13:56
Pablo najlepiej nie kupujmy nikogo bo nie zdążymy zawodnika ,,wkomponowac'' na Apoel.Dziwnym trafem drużyny grające w Lm przeprowadzały transfery w ostatni dzień zimowego okienka a 3 dni później gracze grali w lidze i wskakiwali do pierwszego składu,dla profesjonalnego zawodnika nie ma czegoś takiego jak problem z wkomponowaniem,no chyba,że ktoś nie trenował czy był bez klubu,ale jeżeli kupilibyśmy kogoś za $,kogoś kto przepracował ze swoją drużyną okres przygotowawczy i byłby zawodnikiem na takim poziomie,żeby miec miejsce w 1 składzie nie ma czegoś takiego jak problem z wkomponowaniem.I przykładów graczy którzy dołączyli do drużyny tydzień wcześniej a w debiucie strzelali gole bądź grali na bardzo dobrym poziomie są setki.
Co do Stana,po zapoznaniu się z jego wcześniejszymi wyczynami w PSV byłem pewny,że do Wisły będą trafiac gracze jakich potrzebujemy,z okienka na okienko prezentujący wyższy poziom i tak też się stało,trzeba liczyc,że SV zostanie z nami jak najdłużej,a i jego jakośc pracy będzie przynosiła coraz to lepsze wyniki.Przy takiej formie Genkova i niewiadomą jaką jest Biton ( nie zagrał ani razy 90 minut) potrzebujemy bardzo dobrego snajpera w formie,bo jak genkov będzie marnował w każdym meczu 3 sytuacje na strzelenie gola,(ostatnia sytuacja z Liteksem po której dobijac musiał Wilk,albo setka po podaniu sobola,o sytuacji z Widzewem nawet nie wspomne) to daleko nie zajedziemy.Pojawiła się informacja o odejściu Boguskiego i Jirsaka z powodu przyjścia ,,nowych graczy'' więc trzeba czekac.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując