Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2210
Stary 05.08.2011, 13:55
Zebyscie Wy nie musieli barykady postawic jak przeciwnik zepnie sie i nie bedzie takim "ogorkiem" i "najlatwiejszym z mozliwych wyborow"

Kazda druzyna z Polski grajaca z druzyna pokroju Spartaka by postawila autobus, taka liga i taka roznica.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując