Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2208
Stary 05.08.2011, 13:51
Cytat:
Albo zabetonować bramkę i czekać na karne
Jakby bronili tak jak z Gaziantepsporem na wyjeździe + jeszcze trochę lepiej, to jest to do zrobienia. Ale Spartak już takimi frajerami nie będą, żeby takie prezenty jak dawaliśmy Turkom u siebie pod bramką przepuszczać koło nosa.

Zobaczymy, ja tam rąk nie załamuję, mogło być lepiej, mogło być gorzej. W tej rundzie i tak do wyboru mieliśmy głównie tego typu drużyny, więc należało się z tym liczyć, a i należy po prostu nauczyć się z takimi drużynami grać. Słabsze drużyny od Legii przechodziły mocniejszych przeciwników niż Spartak, zdarza się, choć oczywiście nikt normalny nie będzie mówił, że można w ogóle porównywać Legię do Spartaka.
Legionista
Odpowiedz cytując