Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4327
Stary 05.08.2011, 13:26
Parę ciekawostek, wyłowionych z forum APOELU (fajnie się literuje te greckie "bukwy"):

1) Sporo piszą o Ilicy Ilievie - że gral w PAOK w 2007 r., i że był najlepszym strzelcem w swojej drużynie w zeszłym roku. Oby tak teraz w pucharach.

2) Zauważyli też, że mamy międzynarodową ofensywę i piłkarzy "ze wszystkich krajów".

3) Doceniają naszego holenderskiego trenera i piszą: Maaskant - Εμάς ο Ιβάν ο τρομερός (czyli: Iwan Groźny). Nieźle, oby tak było po dwumeczu.

4) A co do losowanie: trudne, ale nie najtrudniejsze - czyli taka tam kurtuazja. Oczywiście trzeźwo zauważają, że bardzo istotne będzie dla APOEL-u strzelenie bramki w Krakowie. Czyli: wiślaccy defensorzy - nie spać!

Dałby Bóg, żeby wreszcie naszym się udało. 15 lat czekamy, to naprawdę sporo...
Odpowiedz cytując