|
Parę ciekawostek, wyłowionych z forum APOELU (fajnie się literuje te greckie "bukwy"):
1) Sporo piszą o Ilicy Ilievie - że gral w PAOK w 2007 r., i że był najlepszym strzelcem w swojej drużynie w zeszłym roku. Oby tak teraz w pucharach.
2) Zauważyli też, że mamy międzynarodową ofensywę i piłkarzy "ze wszystkich krajów".
3) Doceniają naszego holenderskiego trenera i piszą: Maaskant - Εμάς ο Ιβάν ο τρομερός (czyli: Iwan Groźny). Nieźle, oby tak było po dwumeczu.
4) A co do losowanie: trudne, ale nie najtrudniejsze - czyli taka tam kurtuazja. Oczywiście trzeźwo zauważają, że bardzo istotne będzie dla APOEL-u strzelenie bramki w Krakowie. Czyli: wiślaccy defensorzy - nie spać!
Dałby Bóg, żeby wreszcie naszym się udało. 15 lat czekamy, to naprawdę sporo...
|