Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
pepemasta
Member
Od: 10.2008
Offline
#
4319
05.08.2011, 13:03
Wisla wygrywa i remisuje Awans do LM
Slask wygywa i remisuje Awans do LE
Legia remis i przegana odpadaja
pepemasta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepemasta
Znajdź inne posty napisane przez pepemasta