Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2198
Stary 05.08.2011, 13:01
Może przypomnę lipiec 2011 Wisła Rapid Bukareszt 0:2 ?

Wygląda na najłatwiejszego, ale przy skuteczności chłopaków z WKS-u w skali 9,8 Ćwielongów (na 10 możliwych) to raczej nie stawiałbym na ich awans....

Legia trafiła podobnie, tylko, że Spartak to klub z możliwościami a bez większych szans na wielkie zyski .....
W sumie też nie jest faworytem.

Najlepiej trafiliśmy my - APoel jest w naszym zasięgu o wiele bardziej niż Rapid dla Śląska czy Spartak dla Legii.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując