Może przypomnę lipiec 2011 Wisła Rapid Bukareszt 0:2






?
Wygląda na najłatwiejszego, ale przy skuteczności chłopaków z WKS-u w skali 9,8 Ćwielongów (na 10 możliwych) to raczej nie stawiałbym na ich awans....
Legia trafiła podobnie, tylko, że Spartak to klub z możliwościami a bez większych szans na wielkie zyski .....
W sumie też nie jest faworytem.
Najlepiej trafiliśmy my - APoel jest w naszym zasięgu o wiele bardziej niż Rapid dla Śląska czy Spartak dla Legii.