Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4315
Stary 05.08.2011, 12:50
Na razie niestety drużyny, które rywalizują z nami w rankingu albo dostają wolne losy, albo grają między sobą...wychodzi na to, że albo Legia, albo Śląsk powinny awansować do grupy, jeśli chcemy odrabiać do rywali. Tylko Słowacy na razie kiepsko losują.
Odpowiedz cytując