|
Na razie niestety drużyny, które rywalizują z nami w rankingu albo dostają wolne losy, albo grają między sobą...wychodzi na to, że albo Legia, albo Śląsk powinny awansować do grupy, jeśli chcemy odrabiać do rywali. Tylko Słowacy na razie kiepsko losują.
|