Legia - Spartak to nieomalże klasyk

Jeszcze cholerny Siergiej Juran i ręka po wolnym Pisza
A powaznie pewnie klub 100 razy bogatszy od Legii z masą Brazylijczyków na poziomie lepszym od Rogera i Edsona no i w pełni sezonu. Dobrze, ze pierwszy mecz w Europie.