Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4313
Stary 05.08.2011, 12:46
Z tą ofensywą to przegiąłeś,bo Iliev/Kirm,Małecki,Melikson/Garguła,Genkov/Biton to zdecydowanie mocniejszy przód.Transfer wycenia ich na 14 mln.Personalnie jesteśmy mocniejsi mamy więcej zawodników,którzy potrafią w pojedynkę rozstrzygnąc losy spotkania.Jak żadnemu kluczowemu zawodnikowi nic się nie stanie,a RM przygotuje nas odpowiednio to nie obawiam się o wynik dwumeczu.
Legia właśnie wylosowała Spartak Moskwa,pierwszy mecz u siebie,powiem szczerze,że ruscy mają taki skład,że mogą Legia zmiażdzyc 2 składem.
P.S Śląsk z Rapidem Bukareszt,powiem tak jak poprawią grę to mają szanse,legioniści szans po prostu nie mają bo u rusków jest taka presja,że jakby nie weszli do pucharów to by był niezły dym.
Powód: P.S
Ostatnio edytowane przez baro1995 : 05.08.2011 o godz. 12:52.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując