Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4312
Stary 05.08.2011, 12:46
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Tak też uważam. Rewanż z APOEL-em to absolutny priorytet i do Kielc na mecz z koroną 20 sierpnia powinien pojechać absolutnie drugi skład, nawet tylko z samym drugim trenerem, natomiast najlepszych 11-12 piłkarzy zostaje z Maaskantem w Krakowie i w skupieniu przygotowuje się do rewanżu.

Zwłaszcza, że

Odstęp pomiędzy meczem z Koroną na wyjeździe a rewanżem z APOEL-em (na dalekim wyjeździe) to tylko 2 dni, więc pierwszy skład z Maaskantem musi absolutnie w całości odpuścić sobie Kielce. Co innego gdyby mecz z Koroną był u siebie, rewanż z Cypryjczykami też u siebie i to w środę. Wówczas takie rozwiązanie można by sobie odpuścić.
I co, będziemy odpuszczać ligę żeby skończyć jak Lech w poprzednim sezonie?

Odpowiedz cytując