|
Losowanie niezłe...ale nie wiem czemu się wszyscy obawiali Dinama Zagrzeb? Raz, że do LM to oni praktycznie w ogóle nie grają, po drugie nie wiem czy pomógł by im doping BBB bo mają konflikt z klubem... W każdym razie losowanie jest ok... Ja się bałem Kopenhagi i Maccabi Hajfy
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
|