Losowanie bdb. bo jak nie z APOELem to z kim?
Najważniejsze to jechać na Cypr z dobrą zaliczką (2/3 bramki) i co ważne bez straty bramki bo w upałach na Cyprze będzie ciężko. Oby Maor ponownie zrobił różnice. O lekceważeniu APOELu przez naszych piłkarzy niema mowy, to pewnie podobna klasa co Litex (?)
Jest wielka szansa na LM w Polsce! W Krakowie! na R22!
MY KIBICE POMOŻEMY!
Joshua TS napisał(a):

|
Ja się bałem Kopenhagi i Maccabi Hajfy
|
Ja 3małem kciuki żeby tylko nie było Kopenhagi, Jest Cypr = jest b.dobrze!!