Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4306
Stary 05.08.2011, 12:41
Losowanie bdb. bo jak nie z APOELem to z kim?
Najważniejsze to jechać na Cypr z dobrą zaliczką (2/3 bramki) i co ważne bez straty bramki bo w upałach na Cyprze będzie ciężko. Oby Maor ponownie zrobił różnice. O lekceważeniu APOELu przez naszych piłkarzy niema mowy, to pewnie podobna klasa co Litex (?)
Jest wielka szansa na LM w Polsce! W Krakowie! na R22!

MY KIBICE POMOŻEMY!

Joshua TS napisał(a):Wyświetl post
Ja się bałem Kopenhagi i Maccabi Hajfy
Ja 3małem kciuki żeby tylko nie było Kopenhagi, Jest Cypr = jest b.dobrze!!
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 05.08.2011 o godz. 12:45.
Odpowiedz cytując