wie ktoś jak się ma ich sytuacja kadrowa do tej z przed roku? Bo rok emu też grali w IV rundzie el. do LM i odpadli z Getafe ale przegrali bardzo nieznacznie i grali bardzo dobre zawody..Mam nadzieje,że personalnie są słabsi niż rok temu
Ciekawe ile wyniesie koszt wyjazdu na mecz ..Na Cypr pewnie nie mało :/