Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4301
Stary 05.08.2011, 12:37
wie ktoś jak się ma ich sytuacja kadrowa do tej z przed roku? Bo rok emu też grali w IV rundzie el. do LM i odpadli z Getafe ale przegrali bardzo nieznacznie i grali bardzo dobre zawody..Mam nadzieje,że personalnie są słabsi niż rok temu

Ciekawe ile wyniesie koszt wyjazdu na mecz ..Na Cypr pewnie nie mało :/
Odpowiedz cytując