|
W końcu dopisało nam szczęście w losowaniu. Gdybyśmy pierwszy mecz grali na wyjeździe, losowanie można by uznać za idealne. APOEL to na pewno nie są ogórki, na boisku się nie położą. Pokonać ich u siebie 2-0, 3-0 i ze spokojem jechać na rewanż. Szanse na awans oceniam na 40 %, ze względu na to, że gramy najpierw w Krakowie. Jak nie awansujemy teraz to kiedy ?
|