Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4297
Stary 05.08.2011, 12:32
pepemasta napisał(a):Wyświetl post
Myslicie ze lepiej grac 1 mecz u siebie czy na wyjezdzie?
Teoretycznie na wyjeździe. Ale są zespoły które wolą grać 1. mecz u siebie i na wyjeździe starać się podtrzymywać.
Odpowiedz cytując