|
Przestrzegałbym przed hura optymizmem. Dla mnie zespół dużo lepszy od Litexu, wystarczy prześledzić ich wyniki z ostatnich lat. W tym roku wyeliminowali Slovan, rok temu czeski Jabloniec, dwa latatemu grali w LM z niezłym skutkiem, a weszli tam po eliminacji Kopenhagi, trzy lata temu Partizan wyeliminowali.
Nie będziemy faworytem tego dwumeczu, szanse 60-40 dla nich.
Jest za to szansa że niezłą grupą stawią się u nas na stadionie, w Bratysławie było 400 ich fanów.
Ostatnio edytowane przez Baala : 05.08.2011 o godz. 12:31.
|