Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4286
Stary 05.08.2011, 12:23
Powalczyc mozna ale APOEL to ciagle faworyt tego dwumeczu.
Widze tez, ze Cypryjczycy juz kombinuja bo niby rewanz ustalili na wtorek cyli mamy 6 dni przerwy miedzy meczami, a w tym czasie jeszcze my musimy zagrac lige.
Chyba trzeba przelozyc spotkanie ligowe na blizej nieokreslona przyszlosc.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując