|
Powalczyc mozna ale APOEL to ciagle faworyt tego dwumeczu.
Widze tez, ze Cypryjczycy juz kombinuja bo niby rewanz ustalili na wtorek cyli mamy 6 dni przerwy miedzy meczami, a w tym czasie jeszcze my musimy zagrac lige.
Chyba trzeba przelozyc spotkanie ligowe na blizej nieokreslona przyszlosc.
|