Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13314
Stary 05.08.2011, 11:05
Nie inne tylko komusze, jak ktoś ma takie zdanie to kim jest? Więc nie płacz. Gdyby Polacy w okupowanej Warszawie wiedzieli jakimi sojusznikami są może by się zastanowili czy warto liczyć na pomoc. Ale mam wrażenie że i tak wybrali by walkę. Choćby zeby światu pokazać jakim "sojusznikiem" są sowieci, a w razie sukcesu, który gdyby nie zakaz korzystania z lotnisk na wschodnim brzegu był możliwy, po wojnie móc decydować o Polsce.

Kiedy miał być ten lepszy moment? Jak się zaczął ten "lepszy moment" to każdy z AK siedział już w pace i czekał na stryczek albo kulkę. Myślisz że ci którzy ich "sądzili" to kto był?

ps. Racja w Polsce zawsze były dwa obozy, patriotów i kolaborantów. Poczytaj sobie wywiad z Rymkiewiczem w jedynym normalnym tygodniku.

ps2. Są takie sytuacje, że Twoje ulubione "inne zdanie" jest dowodem. Domyśl cię czego.
Powód: Dla estetyki ...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.08.2011 o godz. 15:10.
Hej Nasz TS !!