Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13313
Stary 05.08.2011, 10:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Gdyby oni przeżyli to wymordowali by ich sowieci po wojnie tak jak wymordowali tych którym udało sie przeżyć. Bo wbrew temu co sobie wyobrażasz dla wielu wolność jest ważniejsza niż życie w zniewoleniu. Dzięki nim co pokolenie wybuchały w zniewolonej Polsce powstania i Polskość przetrwała choć może to drażnić.

ps. Deprecjonowanie bohaterstwa Polaków jako narodu, to stara komusza śpiewka. Za to przepraszać w imieniu Polaków za cudze zbrodnie, przydupasy sowieckie biegają na wyścigi.
Trudno dyskutować z takimi jak ty , bo dla Ciebie ktoś kto ma inne zdanie jest "komuchem" . "Komuch" słowo klucz w każdej sytuacji ,nie ważne czy dotyczy to historii czy teraźniejszości. Kisielewski,gen.Anders też sa komuchami bo uważali wybuch powstania za błąd . Dla Ciebie pewnie tak ,bo czyjeś poglądy odbierasz jako deprecjowanie bohaterstwa. We wszystkich Powstaniach i zrywach narodowych na ogół zawsze były dwa obozy . Jeden chciał od razu walczyć ,bez względu na ofiary i powodzenie tego zamierzenia , i był drugi który mówił poczekajmy ,jeszcze przyjdzie lepszy moment żeby uderzyć ,w tym czasie umacniajmy swoje struktury ,próbujmy oddziaływać na wroga innymi sposobami. Oba obozy miały na celu dobro Polski ,tylko pewnie ci drudzy dla ciebie to "Komuchy"