Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
4236
05.08.2011, 10:05
markowywislak
napisał(a):
nie chcecie kopenhagi
?idzicie postawcie u buka za 100zł że Wisła trafi na duńczyków.Wtedy jak trafi macie kase a jak nie to mamy Lige mistrzów
Proponuje Ci jebnąc głową o sciane jak Ci sie cos stanie to nie bedziemy musieli czytac twoich zajebistych postów, jesli Ci sie nic nie stanie to moze chociaz zmadrzejesz.
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki