Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4236
Stary 05.08.2011, 10:05
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
nie chcecie kopenhagi?idzicie postawcie u buka za 100zł że Wisła trafi na duńczyków.Wtedy jak trafi macie kase a jak nie to mamy Lige mistrzów
Proponuje Ci jebnąc głową o sciane jak Ci sie cos stanie to nie bedziemy musieli czytac twoich zajebistych postów, jesli Ci sie nic nie stanie to moze chociaz zmadrzejesz.
Odpowiedz cytując