Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4235
Stary 05.08.2011, 10:01
nie chcecie kopenhagi?idzicie postawcie u buka za 100zł że Wisła trafi na duńczyków.Wtedy jak trafi macie kase a jak nie to mamy Lige mistrzów
Odpowiedz cytując