Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4234
Stary 05.08.2011, 10:00
Drago Okuka mówi w PS że najlepiej byłoby trafic na BATE,pozostałe zespoły są na tym samym poziomie co My, poza Kopenhagą oczywiście
Odpowiedz cytując