Ehhh... życzę powodzenia ale zespoły są zdecydowanie bardziej topowe niż w LM u nas.
Legia miała mega pecha ,że nie trafiła na potencjalnie słabszego rywala w tej 5
0 22 z kim jak z kim ale z PAOK mogą powalczyć , grecka piłka jest na zakręcie więc największe szanse widzę własnie w Grekach reszta wg. mnie zdecydowanie poza zasięgiem chyba ,że ktoś będzie miał kryzysową formę a tym kimś na pewno nie będą Rosjanie niestety...
Śląsk to albo Celtic albo nikt zupełnie inny , Birmingham mówicie ze do przejścia ja jedynie sugeruję zobaczyć na aktualna kadrę , jeden błysk takiego Żygica czy Beausejoura i jest po grze , o reszcie nie ma co wspominać aaaa Rumuni dla nich LE to cel sezonu jak dla nas więc pewnie nie zlekceważą a to = temu że mają lepszą pakę niż Śląsk więc porażka dośc pewna.
Tak czy siak to i tak dywagacje nawet z Londyńczykami można przejść przy dniu konia i ogromnym farcie ale...czy ktos w to wierzy ?
