Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
6151
05.08.2011, 09:34
licoo
napisał(a):
P.S. Oglądaliście ostatni mecz Wisły w C+? Miałem wrażenie, że Szymek jest cały czas za Wisłą ( komentator z płyty boiska za to za Widzewem ). Zresztą nie pierwszy raz odniosłem to wrażenie, często o nas pozytywnie się odnosi.
W przeciwieństwie niestety do Iwana. Np. przy karnym dla nas, zamiast się cieszyć to on mówi że nie było karnego i w kółko to powtarza.
Tak samo przy pierwszej bramce, zamiast chwalić naszych to mówi na obrońcę że trzeba go ,,zganić" bo źle się zachował
Takie moje luźne spostrzeżenia
To jest komentator. Ma komentować, a nie mówić nieprawdę, bo tak mu nakazuje sympatia kibicowska...
Karny był? Nie. Więc o co chodzi?
Druga kwestia jest podobna, dlatego ograniczę się tylko do powyższego spostrzeżenia.
St@chu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do St@chu
Znajdź inne posty napisane przez St@chu