Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6151
Stary 05.08.2011, 09:34
licoo napisał(a):Wyświetl post
P.S. Oglądaliście ostatni mecz Wisły w C+? Miałem wrażenie, że Szymek jest cały czas za Wisłą ( komentator z płyty boiska za to za Widzewem ). Zresztą nie pierwszy raz odniosłem to wrażenie, często o nas pozytywnie się odnosi. W przeciwieństwie niestety do Iwana. Np. przy karnym dla nas, zamiast się cieszyć to on mówi że nie było karnego i w kółko to powtarza. Tak samo przy pierwszej bramce, zamiast chwalić naszych to mówi na obrońcę że trzeba go ,,zganić" bo źle się zachował Takie moje luźne spostrzeżenia
To jest komentator. Ma komentować, a nie mówić nieprawdę, bo tak mu nakazuje sympatia kibicowska...

Karny był? Nie. Więc o co chodzi?

Druga kwestia jest podobna, dlatego ograniczę się tylko do powyższego spostrzeżenia.
Odpowiedz cytując