|
Będzie Kopenhaga albo Dinamo... Ale z każdym można wygrać, byleby forma systematycznie rosła, obyło się bez kontuzji no i żeby szczęście nas nie opuszczało.No i przydałby się handicap w postaci rewanżu u siebie
Co do Legii - z Paokiem i Hapoelem spokojnie powalczą, z nutką szczęścia tak jak ostatnio mają spore szanse na awans.
Jeśli idzie o Śląsk - albo niech trafią Celtic lub Lazio bo zarobią dobry szmal z transmisji albo Birmingham, bo tutaj sportowo mają największe szanse. BFC spadło, więc pewnie kilku najlepszych odeszło. Najgorsze dla Śląska byłoby Dynamo lub Rapid - marketingowo cienko a sportowo bardzo niewygodnie...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|