Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4227
Stary 05.08.2011, 09:24
Będzie Kopenhaga albo Dinamo... Ale z każdym można wygrać, byleby forma systematycznie rosła, obyło się bez kontuzji no i żeby szczęście nas nie opuszczało.No i przydałby się handicap w postaci rewanżu u siebie

Co do Legii - z Paokiem i Hapoelem spokojnie powalczą, z nutką szczęścia tak jak ostatnio mają spore szanse na awans.

Jeśli idzie o Śląsk - albo niech trafią Celtic lub Lazio bo zarobią dobry szmal z transmisji albo Birmingham, bo tutaj sportowo mają największe szanse. BFC spadło, więc pewnie kilku najlepszych odeszło. Najgorsze dla Śląska byłoby Dynamo lub Rapid - marketingowo cienko a sportowo bardzo niewygodnie...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując