maTyS. napisał(a):

mógłby ktoś zorientowany , ewentualnie jakiś Brat po szalu z Wrocławia polecić dobrą i w miarę tanią restaurację na Rynku we Wrocławiu ?
|
Jezeli lubisz Tex-Mex'y, to koniecznie The Mexican (ul. Szewska 61/62)
Moze nie bezposrednio na rynku, ale pare krokow od. Jedzenie moim zdaniem dobre, porcje dosc duze. W wakacje z dziewczynka bylismy wrecz przezarci, a zapacilismy okolo 70-80zl z napojami.
Knajpka z duzo lepszym klimatem niz Taco Mexicano.