Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23161
Stary 05.08.2011, 09:18
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
mógłby ktoś zorientowany , ewentualnie jakiś Brat po szalu z Wrocławia polecić dobrą i w miarę tanią restaurację na Rynku we Wrocławiu ?
Jezeli lubisz Tex-Mex'y, to koniecznie The Mexican (ul. Szewska 61/62)

Moze nie bezposrednio na rynku, ale pare krokow od. Jedzenie moim zdaniem dobre, porcje dosc duze. W wakacje z dziewczynka bylismy wrecz przezarci, a zapacilismy okolo 70-80zl z napojami.

Knajpka z duzo lepszym klimatem niz Taco Mexicano.
Odpowiedz cytując