Kiedyś na R22 były rozgrywane mecze charytatywne, szkoda że już tego nie ma. A fajnie by było zagrać np. drugi skład Wisły vs. dawna Wisła. Dużo zawodników przecież wróciło do Polski, część którzy zakończyli kariery dalej są związani z Wisłą, przychodzą na jej mecze. Przykładowy skład mógłby tak wyglądać
-------Sarnat ( Majdan ) ----------
Baszczyński----Cleber----Zając----Stolarczyk
Gorawski-----Szymkowiak----Cantoro---Kosowski
-----Frankowski-----Żurawski ( Kuźba )-------
P.S. Oglądaliście ostatni mecz Wisły w C+? Miałem wrażenie, że Szymek jest cały czas za Wisłą ( komentator z płyty boiska za to za Widzewem ). Zresztą nie pierwszy raz odniosłem to wrażenie, często o nas pozytywnie się odnosi. W przeciwieństwie niestety do Iwana. Np. przy karnym dla nas, zamiast się cieszyć to on mówi że nie było karnego i w kółko to powtarza. Tak samo przy pierwszej bramce, zamiast chwalić naszych to mówi na obrońcę że trzeba go ,,zganić" bo źle się zachował

Takie moje luźne spostrzeżenia
