rafalek napisał(a):

|
Kaol, jakie 3.8 mln...za awans jest 7 mln €, a że już 2,1 dostaliśmy, to w przypadku przejścia ostatniej rundy dostaniemy dodatkowe 5 mln €
|
Kaol napisał(a):

|
Za sam awans do Ligi Mistrzów jest 3,8 miliona euro. Za każde zwycięstwo w grupie 800 tysięcy, za remis 400 tysięcy. 550 tysięcy za rozegrany mecz w grupie. Plus trzeba dodać zysk z transmisji telewizyjnych i wpływy z biletów
|
Oboje macie racje i się kłócicie...
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."