Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13312
Stary 05.08.2011, 08:28
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Tworzenie dobrych skojarzeń z Polską to sobie możesz budować poprzez reklamę np. pięknych jezior mazurskich czy dobrego polskiego jedzenia ,a nie poprzez to ,że zginęło 200 tyś ludzi.

Nie wiem gdzie ty tu widzisz jakies kompleksy ,pytanie jest czy realnym patriotyzmem jest poniesienie tak ogromnych strat w ludziach ,czy żeby Powstanie nie wybuchło i ci ludzie przeżyli
Gdyby oni przeżyli to wymordowali by ich sowieci po wojnie tak jak wymordowali tych którym udało sie przeżyć. Bo wbrew temu co sobie wyobrażasz dla wielu wolność jest ważniejsza niż życie w zniewoleniu. Dzięki nim co pokolenie wybuchały w zniewolonej Polsce powstania i Polskość przetrwała choć może to drażnić.

ps. Deprecjonowanie bohaterstwa Polaków jako narodu, to stara komusza śpiewka. Za to przepraszać w imieniu Polaków za cudze zbrodnie, przydupasy sowieckie biegają na wyścigi.
Hej Nasz TS !!