Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50670
Stary 05.08.2011, 08:08
adamsubaru napisał(a):Wyświetl post
Robert i Stan powinni dostać podwyżkę i dłuższe kontrakty, po to by nikt nam ich nie podłapał po sezonie
każdy kontrakt można rozwiązać
niemniej pełna zgoda ze Stecem - Stan to najlepszy transfer Wisły! Niestety nie każdy zasłużony dla klubu były piłkarz, który pograł kilka sezonów za granicą, poznał kilka osób - będzie świetnym dyrektorem sportowym/skautem/trenerem. A w tym przypadku w końcu postawiono na fachowca pierwszej jakości
Odpowiedz cytując