Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50669
Stary 05.08.2011, 08:07
Maaskant:
Cytat:
- Myślę, że mamy kompletny skład i równowagę w zespole. Jestem zadowolony z tego, co mam. Nie zamierzam prosić działaczy o nowe wzmocnienia. Niemal na każdej pozycji mam po dwóch piłkarzy. Po co mamy sobie utrudniać życie?
Nie wierzę własnym oczom. Chyba po raz pierwszy od lat trener może powiedzieć coś takiego
Odpowiedz cytując