Maaskant:
Cytat:
|
- Myślę, że mamy kompletny skład i równowagę w zespole. Jestem zadowolony z tego, co mam. Nie zamierzam prosić działaczy o nowe wzmocnienia. Niemal na każdej pozycji mam po dwóch piłkarzy. Po co mamy sobie utrudniać życie?
|
Nie wierzę własnym oczom. Chyba po raz pierwszy od lat trener może powiedzieć coś takiego
