Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2151
Stary 05.08.2011, 01:52
Nie ma tragedii z tymi potencjalnymi rywalami...z kilkoma mozna smialo powalczyc i liczyc na awans. Ale niezaleznie od tego, to gratulacje dla Slaska i Legii.

A co do odpuszczania spotkan przez wielkie kluby w LE...to ktos tutaj chyba sobie jaja robi i patrzy przez pryzmat naszej ligi . Nie po to szejkowie czy inni miliarderzy zatrudniaja po 30 dobrych, bardzo dobrych i genialnych pilkarzy, placac im w dodatku po 200tys. funtow tygodniowki, zeby Ci odpuszczali mecze . Za takie wybryki w profesjonalnych ligach nie ma przebacz i dany chlop laduje na lawie lub w rezerwach.
Odpowiedz cytując