Nie ma tragedii z tymi potencjalnymi rywalami...z kilkoma mozna smialo powalczyc i liczyc na awans. Ale niezaleznie od tego, to gratulacje dla Slaska i Legii.
A co do odpuszczania spotkan przez wielkie kluby w LE...to ktos tutaj chyba sobie jaja robi i patrzy przez pryzmat naszej ligi

. Nie po to szejkowie czy inni miliarderzy zatrudniaja po 30 dobrych, bardzo dobrych i genialnych pilkarzy, placac im w dodatku po 200tys. funtow tygodniowki, zeby Ci odpuszczali mecze

. Za takie wybryki w profesjonalnych ligach nie ma przebacz i dany chlop laduje na lawie lub w rezerwach.