Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50668
Stary 05.08.2011, 01:27
Rafał Stec o naszej polityce transferowej:

http://rafalstec.blox.pl/2011/08/Tra...cud-Wisly.html

"Szkoda, że Wisła nie wynajęła fachowca jego klasy lata temu, gdy właściciel Bogusław Cupiał chciał jeszcze w klub obficie inwestować..." - o Stanie; 100% racji
Odpowiedz cytując