Rafał Stec o naszej polityce transferowej:
http://rafalstec.blox.pl/2011/08/Tra...cud-Wisly.html
"Szkoda, że Wisła nie wynajęła fachowca jego klasy lata temu, gdy właściciel Bogusław Cupiał chciał jeszcze w klub obficie inwestować..." - o Stanie; 100% racji