Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4218
Stary 05.08.2011, 01:22
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości możesz podać, źródło tych dochodów z wpływów telewizyjnych.
Widać, że tu można dorobić drugie tyle co do oficjalnych premii.
Też bym to chciał zobaczyć bo tak mi się zdawało że klub bierze kasę od uefy+ bilety a transmisje i reklamy(na stadionie) to ich działka
Ale mogę się mylić.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując