-Goral- napisał(a):

Tak z ciekawości możesz podać, źródło tych dochodów z wpływów telewizyjnych.
Widać, że tu można dorobić drugie tyle co do oficjalnych premii.
|
Też bym to chciał zobaczyć bo tak mi się zdawało że klub bierze kasę od uefy+ bilety a transmisje i reklamy(na stadionie) to ich działka
Ale mogę się mylić.