Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4216
Stary 05.08.2011, 00:35
Znajac nasze szczescie do 4 rund.......obstawiam Kopenhage...

Ale moze los bedzie chcial oddac nieuznany prawidłowy gol Penksy w Atenach i przydzieli nam Maccabi albo Bate?kto to wie..
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując