Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
adamsubaru
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Lwówek
Offline
#
50667
04.08.2011, 23:47. .
Robert i Stan powinni dostać podwyżkę i dłuższe kontrakty, po to by nikt nam ich nie podłapał po sezonie
adamsubaru
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adamsubaru
Znajdź inne posty napisane przez adamsubaru